Hakkımızda

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan şirketimiz 30 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Kurulduğu günden itibaren değerli ve yarı değerli madenlerden üretilen, takı ve hediyelik ürünler sektöründe, üretimdeki tecrübemizi artık www.gumuskutusu.com internet sitesi üzerinden sizlere sunuyoruz. Güvenli ve dürüst alışveriş prensibini e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, kadın ve erkek takı çeşitleri ve yüzlerce ürün çeşitliliği ile toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de kadın, erkek gümüş takı tasarımı ve tespih modellerine modern ve farklı bir boyut kazandıran gumuskutusu.com her gün ürün portföyüne yeni ürünler ekleyerek, genişletmeye devam etmektedir. Farklı tasarımlardan oluşan gümüş takılar ve tespihler gumuskutusu.com’da  sizleri bekliyor.

GÜMÜŞKUTUSU’nun önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Siz de güvenli alışverişin keyfini çıkarmak, 365 gün kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla alışveriş yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Gümüş Kutusu

 

   
Tel: 0850 532 73 34